Протягом жовтня 2020 року на території району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано

Протягом  жовтня  2020 року на території району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано

Про надзвичайні ситуації і події, що виникли в районі протягом жовтня 2020 року проінформував на нараді у голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева начальник Пирятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області  Юрій Клименко.

Він повідомив, що протягом звітного періоду надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано, але сталося 7 надзвичайних подій, а саме: 7 пожеж. Також підрозділ виїжджав на 3 хибні  виклики. Резонансних подій не було. За аналогічний період 2019 року сталося 17 надзвичайних подій – 15 пожеж, 2 ДТП. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали, 1 особа загинула на місці.