Проведено виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Проведено виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.  7 лютого заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко провела виїзний прийом громадян у Теплівській сільській раді. У ході візиту заступник голови райдержадміністрації відвідала об’єкти соціальної сфери села - загальноосвітній навчальний заклад та дитячий садочок.

Так, на виконання доручення голови райдержадміністрації Олега Кучі  щодо оновлення обладнання та ремонту харчоблоків сільських шкіл району,   в Теплівську зош І- ІІІ ст. для  шкільної їдальню придбано холодильник та  сучасну  електроплиту, над якою  встановлено  витяжку.

Для школярів розміщено електросушилки для рук та дозатори мила.

Найближчим часом планується зробити косметичний ремонт  самого харчоблока.

На жаль, на сьогодні на території села  існує ще ряд невирішених проблем, які будуть вирішуватись спільно з головою Теплівської сільської ради.