Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти. День працівників освіти – одне із найяскравіших осінніх свят, яке не залишає нікого байдужим. Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, воно є особливим та незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вихователя, педагога, викладача, який був порадником, другом, вихователем, взірцем, наставником, джерелом знань, наполегливо і лагідно вів дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги та любові.

4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у великій залі адмінбудинку відбувся святковий захід для освітян району. З вітальними словами звернувся голова райдержадміністрації Олег Куча. Він подякував працівникам галузі освіти району за подвижницьку та самовіддану працю, відповідальне ставлення та любов до обраної справи, педагогічну майстерність, побажав їм мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління, міцного здоров’я, оптимізму та нових педагогічних звершень на благо рідного краю та Батьківщини.

Також, працівників освітянської ниви району привітали голова районної ради Сергій Пазюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Романенко та голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Людмила Зібніцька.

Кращих  педагогічних працівників за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята відзначили преміями, Почесною грамотою облдержадміністрації, грамотами райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти і науки України.

Святковий настрій протягом всього заходу дарували аматори художньої самодіяльності району.