Рекомендації щодо організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в період карантину

Версія для друкуВерсія для друку

Рекомендації  щодо організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в період карантину

З 12 години 18 березня 2020 року  на  виконання  постанови Кабміну від  16 березня 2020 року № 215 розпочало діяти обмеження руху громадського транспорту. Заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на приміських, міжміських

та міжобласних маршрутах загального користування. У зв’язку з цим до обласної державної адміністрації почали надходити звернення громадян та керівників підприємств щодо необхідності працівникам вчасно діставатися на роботу з населених пунктів області.

Полтавською обласною державною адміністрацією спільно з Управлінням патрульної поліції в Полтавській області з метою підвезення людей до місця роботи розроблено наступний порядок:

1. Підприємство або установа (органи виконавчої влади та місцевого самоврядування) укладає договір з автомобільним перевізником, який має відповідну ліцензію, на період карантину. Вказаний документ необхідний для того, щоб ідентифікувати спецавтобуси під час здійснення контролю.

2. Замовник перевезень (підприємство або установа) має затвердити список пасажирів та передати його водієві транспорту, також необхідно забезпечити всіх пасажирів необхідними посвідченнями працівника підприємства.

3. Замовнику перевезень спільно з перевізником в обов’язковому порядку забезпечити розробку паспорту маршруту для здійснення спеціальних регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, у якому передбачатиметься схема маршруту, його характеристика, режим праці та відпочинку водіїв, та затвердити його в Управлінні патрульної поліції в Полтавській області.

4. У спецавтобусах необхідно встановити трафарети із надписом ,,Спеціальні перевезення”, в салонах автобусів після кожного рейсу повинна здійснюватися дезінфекція.

5. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі заборонено. Всі пасажири повинні бути в захисних медичних масках та на відстані (рівномірно) розподілені в салоні автобусу.

Крім того, дозволяється перевезення пасажирів легковим автомобільним транспортом до 9 місць (з місцем водія) та відповідно укладання договорів на вказаний вид послуг.

 

За довідками та роз’ясненнями звертатися до контактних осіб:

 

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації:

Гайдар Сергій Олександрович –  (0532) 50-07-40, 066-152-15-86.

 

Управління патрульної поліції в Полтавській області:

Полтавець Тарас Володимирович – 097-517-77-76.

 

Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області:

Кужіль Володимир Миколайович – 050-327-97-01.

Наверх ↑