Реконструкція та будівництво амбулаторій ЗПСМ в сільській місцевості

Реконструкція та будівництво амбулаторій ЗПСМ в сільській місцевості. 11 січня у голови райдержадміністрації Олега Кучі відбулась нарада за участі заступника голови РДА Ольги Яременко, головного лікаря ЦПМД Ірини Дядькової та заступника міського голови з гуманітарних питань Раїси Андрейщук. Обговорювали питання будівництва або реконструкцій амбулаторій ЗПСМ в сільській місцевості. Відповідно до норм Постанови КМУ від 06.12.2017 року № 983 з метою розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості з Державного бюджету передбачено надання медичної субвенції на будівництво нової амбулаторії або реконструкції існуючої будівлі за умов співфінансування у розмірі не менше 3%. За підсумками наради Департаменту охорони здоров’я ОДА буде надано обґрунтування пропозиції будівництва нової АЗПСМ в Березовій Рудці та реконструкції приміщень АЗПСМ у Великій Кручі і Теплівці.