Робочий візит голови райдержадміністрації в с. Дейманівка

Робочий візит голови райдержадміністрації в с. Дейманівка

17 березня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев з робочим візитом відвідав с.Дейманівка, де зустрівся з сільським головою Юрієм Семененко. Основною метою візиту було ознайомлення із розвитком села та благоустроєм сільських територій. Після обговорення важливих питань в ході зустрічі голова райдержадміністрації разом з сільським головою відвідали об’єкти соціальної сфери,

а саме: місцеву школу, дитячий садок, церкву, у якій ще триває будівництво.

Під час робочої поїздки очільник району зустрівся з керівником підприємства ТОВ „Пирятинський делікатес“ Рафаелем Ананяном, який розповів чим займається дане підприємства, основні проблеми та перспективи. Керівник підприємства також інформував, що в арсеналі компанії – сучасні виробничі лінії провідних світових виробників обладнання,  власний автомобільний парк, тощо. Також звернув увагу на те, що ТОВ „Пирятинський делікатес“ отримало замовлення від Мністерства оборони України по виготовленню сухих пайків для Збройних Сил України.

За підсумками робочої зустрічі Анатолій Павлович наголосив, що у селі в цілому вдається вирішувати багато проблемних питань різних напрямків але лише спільними зусиллями районного керівництва, органів місцевого самоврядування та громади можна здійснити й інші намічені плани.