Робочий візит виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Владислава Гуленка в ПРАТ „Каплинцівське“.

12 вересня виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Владислав Гуленко з робочим візитом відвідав ПРАТ  „Каплинцівське“. Причиною  слугувало, те, що працівники даного підприємства та керівництво Каплинцівської сільської ради занепокоєні закриттям сільськогосподарського підприємства. Підставою таких хвилювань стало повідомлення  директора ПРАТ  „Каплинцівське “ Сергія Голуба, про те, що днями з підприємства буде вивезено 60 голів нетелів.

Також, на зібранні були присутні голова районної ради Сергій Пазюк,  заступник голови районної ради Олексій Гусак.

Віра Шурхал - сільський голова с. Каплинці відмітила, що ПРАТ  „Каплинцівське“ є прибутковим сільськогосподарським підприємством. Крім того, це - єдина ферма яка залишилися на території села Каплинці і є джерелом доходу не менше як 20 працівників,  мешканців села Каплині. Тож, залишати таку кількість людей без роботи є просто неприпустимо.

В ході дискусії районна влада  взяла під особистий контроль вирішення даної проблеми.