ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!Ситуація в районі з пожежами залишається складною. Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.

Найстрашніше, що в вогні та диму гинуть люди. Аби не допустити лиха пожежі пам’ятайте кілька корисних правил:

• Не вмикайте електричних приладів, що що іскрять і перегріваються;
  • Не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
  • Малих дітей не можна залишати без нагляду,особливо коли горить піч або свічка;
  • Не слід сушити над запаленою  газовою плитою ніякого одягу – він пересохне і спалахне!
  • Виходячи з дому перевіряйте чи вимкнули всі електроприбори, якими користувалися;
  • Не використовуйте для обігріву приміщення саморобні електрообігрівачі, бо може бути каяття, та не буде вороття!