Шановні мешканці Пирятинської громади

Шановні мешканці Пирятинської громади

Доводимо до вашого відома, що Міністерство охорони здоров’я організувало роботу контак-центру з протидії поширенню COVID 19.

Зателефонувавши за номером 0 800 60 20 19 кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з  усіх питань щодо COVID 19.

Крім того, ті мешканці, які мають симптоматику COVID 19 можуть телефонувати до свого сімейного лікаря в робочий час.

За відсутності декларації сімейні лікарі КП «Пирятинський ЦПМСД» будуть вести прийом  за графіком - понеділок, середа, п’ятниця.

Для запису на прийом звертатися в реєстратуру закладу з 8:00 до 16:00, телефон 2-03-24.

Після 16:00 консультацію можливо отримати в приймальному відділенні КП «Пирятинська ЦРЛ», телефон 2-07-24.

Нагадуємо, що  при підозрі на COVID 19 для зменшення ризику  розповсюдження інфекції  потрібно самоізолюватися.

У яких випадках потрібна самоізоляція:

• якщо є симптоми, характерні для COVID-19 (висока температура, кашель, нежить, біль у горлі);

• перш ніж ви пройдете тест на визначення чи у вас є вірус;

• поки ви чекаєте результатів тесту;

• якщо ви повернулися із-за кордону (особливо з країн з великою кількістю випадків);

• якщо ви отримали позитивний результат тесту і не потребуєте госпіталізації;

Які обмеження передбачає самоізоляція:

1. Потрібно постійно  залишатися вдома (за винятком, коли треба отримати медичну допомогу за межами дому).

2. Не влаштовувати сімейні зустрічі чи навідуватися до родичів. Не запрошувати відвідувачів додому.

3. Не ходити на роботу, не відвідувати будь-які громадські місця.

4. Не користуватися громадським транспортом, таксі чи спільним авто з іншими людьми.

Бережіть себе та своїх ближніх !