Шановні пирятинці та гості краю!

Шановні пирятинці та гості краю! 14 вересня на Співочому полі в селі Березова Рудка відбудеться обласне пісенно-мистецьке свято „Осіннє золото“.

В програмі:

З 11.00 на гостей свята чекатимуть: обласний огляд – конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів, виставка декоративно-ужиткового мистецтва, виставка-продаж меду, фіто чаю, гончарних виробів, сортових овочів та фруктів, атракціони для дітей, святкова торгівля.

12.00 – урочистості біля Березоворудського народного краєзнавчого музею за участю сина поета Сергія Луценка, мистецтвознавців, громадських діячів України.

13.30 - на Співочому полі відбудеться церемонія вручення поетичної премії „Осіннє золото - 2019“ ім. Дмитра Луценка та гала-концерт за участю народних та заслужених артистів України, лауреатів та дипломантів премії, гостей свята.

Запрошуємо вас розділити радість духовного єднання з українською піснею та насолодитися нев’янучою творчістю поета–пісняра, нашого славетного земляка – Дмитра Луценка на мистецькому заході.

Всі бажаючі зможуть доїхати до місця проведення заходу безкоштовним автобусом, який виїде о 10.30 за маршрутом адмінбудинок – село Березова Рудка. Автобус з табличкою „Осіннє золото“ зупинятиметься на діючих зупинках на вимогу громадян.