Шановні працівники Державної Служби безпеки України!

Шановні працівники Державної Служби безпеки України!

Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам.

На сьогоднішній день Служба безпеки України – це армія професіоналів, на плечах яких – надскладне завдання реагувати на виклики сьогодення. Ваша самопожертва, гідне служіння українському народу та турбота про інтереси держави заслуговують найвищої поваги та вдячності.

Впевнені, що патріотизм, відданість обраній справі та принципова державницька позиція кожного співробітника, як людини із високим почуттям громадського обов’язку, стануть запорукою розквіту та процвітання України під мирним небом.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.