Шановні жителі Пирятинського району! Повідомляємо про запуск роботи мобільного сервісного центру МВС!

Шановні  жителі Пирятинського району! Повідомляємо про запуск роботи мобільного сервісного центру МВС!

Відтепер можна отримати державні послуги з:

1. Реєстрації та перереєстрації транспортних засобів;

2. Заміна посвідчення водія;

3. Видача міжнародного посвідчення водія;

4. Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Пересувний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням, виїжджатиме по визначеним графіком дням в м. Пирятин.

Місце його розташування:  м. Пирятин вул. Соборна,59 ( на майданчику біля Будинку культури).

Громадяни повинні попередньо надати  ( починаючи з 08 серпня 2018 року) лист чи заяву для запису на прийом з отримання потрібної послуги до центру надання адміністративних послуг Пирятинської райдержадміністрації за адресою: м. Пирятин вул. Соборна, 42 каб. 19, 1 поверх адмінбудинку. Телефони для довідок: (05358) 20787, моб. (+380) 953906450, (+380)688117226.

Графік прийому фахівцями мобільного сервісного центру буде опубліковано додатково