Сьогодні, 29 жовтня , в переддень Дня ракетних військ та артилерії відбулися урочисті заходи.

Сьогодні, 29 жовтня , в переддень  Дня ракетних військ та артилерії  відбулися урочисті заходи. У великій залі адмінбудинку «богів війни» з професійним святом  привітав  командир військової частини  А 1499 Анатолій Блажко, тимчасово виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Лариса Богомаз, голова районної ради Сергій Пазюк  та міський голова Олексій Рябоконь.
Під час урочистого заходу кращим військовослужбовцям за зразкове виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, високі показники у службовій діяльності вручено нагороди.
До привітань   долучилися артисти, які подарували військовим святковий концерт. Програма концерту була насичена піднесеною атмосферою патріотизму і любові до України.