Стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови обласної та районної державних адміністрацій за підсумками вересня 2020 року розглянули на нараді у виконувача обо

Стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови   обласної  та районної державних адміністрацій за підсумками вересня 2020 року розглянули на нараді у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тетяни Созінової

З даного питання 6 жовтня присутніх поінформувала головний спеціаліст з питань контролю відділу документообігу, контролю та цифрового розвитку апарату райдержадміністрації Тетяна Коляда. Вона зазначила, що у вересні місяці зареєстровано 112 документів вищих органів виконавчої влади, на контроль поставлено 48 документів, в тому числі взято на контроль 4 доручення та 9 розпоряджень  голови обласної державної адміністрації. Всього за звітний період на відпрацюванні перебувало 130 документів органів виконавчої влади вищого рівня. У вересні місяці поставлено на контроль 3 розпорядження та 2 доручення голови  райдержадміністрації даних на нараді.