Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

У першу неділю листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості населення, трудових відносин.

Воно по праву належить тим, хто піклується про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.

Тож, напередодні свята, 1 листопада у великій залі адмінбудинку  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

З вітальним словом до присутніх звернулася тимчасово виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Лариса Богомаз. Вона висловла працівникам галузі щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, душевне тепло, людяність та доброту яку вони дарують людям. Побажала міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, достатку, звершення задумів та нових здобутків.

Окрім теплих та щирих слів привітань, які лунали зі сцени, керівництвом району та міста, кращі працівники були відзначені грамотати райдержадміністрації, районної та міської ради.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім дарували учасники художньої самодіяльності.