В голови райдержадміністрації відбулась робоча нарада по питанню епідеміологічної ситуації в районі

В голови райдержадміністрації відбулась робоча нарада по питанню  епідеміологічної ситуації в районі

На сьогоднішній день рівень захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в Пирятинському районі швидко зростає.

З 5 жовтня місто Полтава віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, міста Миргород та Лубни, Диканський, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський та Шишацький райони -  «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

7 жовтня в голови районної державної адміністрації Анатолія Зайцева відбулась робоча нарада з начальником Пирятинського відділення поліції Гребінківського відділу поліції ГУНП у Полтавській області Максимом Романенко щодо контролю за здійсненням заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час виборчого процесу на дільницях 25 жовтня 2020 року.

За результатами обговорень було вирішено посилити  контроль за встановленими обмежувальними заходами.