В області своєчасно розпочали виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій у грошовій готівковій формі

Версія для друкуВерсія для друку

В області своєчасно розпочали виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій у грошовій готівковій формі

Завдяки додатковим заходам, проведеним органами соціального захисту населення обласного й місцевого рівнів щодо монетизації пільг та житлових субсидій, в області з 1 листопада поточного року розпочата виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій.

Усього програмою житлових субсидій та пільг з оплати житлово-комунальних послуг у жовтні поточного року охоплено 183,2 тис. сімей, що складає 32 % від сімей, які мешкають в області.

Одержувачам субсидій із числа пенсіонерів виплата житлових субсидій проводиться у спосіб отримання пенсії, тобто через банківські установи або через виплатні об’єкти Укрпошти.

Іншим одержувачам субсидій, які мають відкриті рахунки в Ощадбанку, кошти зараховані на їх рахунки, у разі відсутності банківського рахунку виплата проводиться через виплатні об’єкти Укрпошти.

Пільговики отримають належні їм кошти нарахованих пільг у спосіб, зазначений у заяві (через банківські установи або виплатні об’єкти Укрпошти).

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг і житлових субсидій у готівковій формі через банківські установи розпочата з 1 листопада поточного року, через виплатні об’єкти Укрпошти проводиться з 4 по 25 листопада.

За жовтень поточного року в області житлові субсидії у грошовій готівковій формі призначено 103,9 тис. сімей, загальна сума нарахувань складає 66,1 млн грн. Кошти житлової субсидії у грошовій готівковій формі через банківські установи отримає 54,4 тис. одержувачів, через виплатні об’єкти Укрпошти – 49,5 тис. одержувачів.

Директор Департаменту соціального захисту населення

Полтавської облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

 

Наверх ↑