В Пирятинському районі розпочато аудит земель сільськогосподарського призначення

На сьогодні актуальним є питання захисту прав  власників землі, раціональне використання земель сільськогосподарського призначення, тому питання запровадження проведення аудиту земель є одним з пріоритетним.

При проведенні аудиту земель можливе виявлення таких ділянок, які використовуються без належних правовстановлюючих документів на земельну ділянку, не здійснено державну реєстрацію, не успадковані земельні ділянки тощо.

З цього приводу в  Пирятинському районі створено робочу групу щодо проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, у складі якої представники Держгеокадастру, поліції, податкової  на чолі з заступником голови райдержадміністрації Світланою Бредун.

16 червня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови робочої групи Світлани Бредун, розпочато аудит земель сільськогосподарського призначення із Грабарівської та Березоворудської сільських рад.

В ході перевірки виявлено факти порушення земельного законодавства.