В школах району оновлюється виробниче обладнання харчоблоків

В школах району оновлюється виробниче обладнання харчоблоків. За ініціативи голови Пирятинської РДА Олега Кучі та за сприяння сільських рад в школах району поетапно оновлюється обладнання харчоблоків. Так, коштом Харківецької сільської ради проведено заміну електроплити, мийок, виробничих столів , обідніх столів та стільців, встановлено електрорушник, переобладнано мережу води та каналізації. Роботи якісно та швидко виконали працівники господарчої групи відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації. Загальна вартість модернізації – 90 тис. грн. Окрім того, ТОВ НВП «Інтерагросервіс» замінено кабель до електроплити на потужніший на суму 1300 грн.
В Березоворудській школі працівники господарчої групи відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації провели ремонтні роботи освітлювальної мережі школи,замінили світильники та встановили у шкільній їдальні нову електричну плиту, придбану за кошти сільського бюджету.
На черзі оновлення обладнання і в інших школах.
За словами Олега Кучі оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків освітніх закладів району – один з етапів їх модернізації. В подальшому силами господарчої групи відділу освіти, молоді та спорту заплановано провести ще й ремонти цих приміщень.