Відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічних служб шкіл району

12 лютого методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Майя Зайченко провела нараду з психологами шкіл району з питань профілактики та запобіганню проявів насильства в учнівському середовищі, в якій взяла участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Запорожець.

Тетяна Валентинівна проінформувала про стан проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району заходів з питань попередження домашнього насильства, також акцентувала увагу на особливості організації роботи щодо формування безпечної поведінки дітей, відповідальної поведінки у батьків та педагогічних працівників.

Присутні на нараді також розглянули актуальні питання щодо сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, а також основні індикатори виявлення насилля.

За результатами наради фахівцям психологічної служби шкіл району з протидії насильства надані методичні рекомендації.