ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ПО ПИТАННЮ ЛІКВІДАЦІЇ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ НАФТОПРОДУКТАМИ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Кучі,  відбулася нарада по питанню нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Пирятинського району.

За результатами наради було прийнято рішення щодо виявлення та ліквідації самовільно влаштованих об’єктів торгівлі нафтопродуктами та припинення їх діяльності, в разі виявлених фактів реалізації з ознаками порушення норм чинного законодавства.

Представникам правоохоронних органів, фіскальної служби, прокуратури, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій дано доручення провести аудит, мобілізувати всі сили для здійснення швидких та результативних перевірок.