Відбулася нарада з сільськими головами по питанню забезпечення медичними кадрами закладів охорони здоров’я району на 2020 рік.

3 січня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Кучі, за участю  заступника голови районної ради Олексія Гусака та директора КП „Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Ірини Дядькової відбулася нарада з сільськими головами по питанню забезпечення медичними кадрами закладів охорони здоров’я району на 2020 рік.

Як повідомив, Олег Куча, до райдержадміністрації надійшов лист від Департаменту охорони здоров’я України щодо необхідності сформувати прогнозовану потребу в районі фахівців з вищою освітою медичних спеціальностей на 2020 рік для подальшого направлення на роботу випускників вищих медичних закладів, які проходили навчання за державним (регіональним) замовленням та уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості.

Ірина Дядькова відмітила, що як у районі, так і в місті існує проблема забезпечення медичними кадрами. Потреба у сімейних лікарях є у селах: Велика Круча, Теплівка, Вишневе, Вікторія та Нові Мартиновичі.

Під час обговорення, сільські голови одноголосно прийняли рішення щодо потреби у сімейних лікарях.

За результатами наради Департаменту охорони здоров’я буде направлено лист щодо сформованої потреби у медичних кадрах, а також рішення виконавчих органів сільських рад району, щодо взяття на себе зобов’язання стосовно забезпечення фахівців з вищою освітою на строк не менше ніж три роки безоплатним користуванням житлом з опаленням та освітленням у межах встановлених норм.