Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Відбулися урочистості з нагоди  Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

8 листопада у великій залі адмінбудинку  відбулися урочистості з нагоди  Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, свята, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Вітаючи з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва району, голова райдержадміністрації Олег Куча зауважив, що саме діячі культури своєю щоденною натхненною працею забезпечують яскраве та різноманітне дозвілля жителів краю та розвивають творчий потенціал галузі на Пирятинщині. Побажав їм міцного здоров’я, добра, благополуччя, натхнення, невичерпної енергії та наснаги.

Також щирі слова вітань та вдячності працівникам культури району висловив голова районної ради Сергій Пазюк.

Кращих працівників галузі за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Почесною грамотою облдержадміністрації.

Приємним завершенням урочистостей став чудовий концерт за участю аматорів народного мистецтва.