Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

6 березня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації. Перед розглядом питань порядку денного голова РДА Олег Куча проінформував присутніх про результати роботи Пирятинської райдержадміністрації у 2017 році. «У минулому році райдержадміністрація доволі активно ініціювала практику співфінансування програм та проектів з бюджетів різних рівнів та націлювала на це органи місцевого самоврядування і бюджетні установи району. Як показав досвід попередніх років, це доволі ефективний спосіб використання бюджетних коштів, який дозволяє залучати фінансування з бюджетів вищих рівнів та позабюджетних джерел. Так, у 2017 році вдалося реалізувати ряд амбітних проектів. Зокрема, придбати сучасний сміттєвоз на базі автомобіля МАЗ і 100 контейнерів для збору ТПВ для потреб 7 сільських рад району, облаштувати 3 спортивні майданчики зі штучним покриттям у Теплівці, Березовій Рудці та Давидівці, відремонтувати близько 10 тис. кв. м дорожнього покриття на 9 важливих автошляхах районного значення у 5 сільських радах району, відремонтувати приміщення сільського спортзалу в Смотриках, хірургічного відділення ЦРЛ, придбати 4 нових автомобілі для медичної галузі району, збудувати для Новомартиновицької школи нову котельню, яка дозволяє економити на опаленні закладу близько 500-800 тис. грн. коштів районного бюджету на рік, залучити близько 200 тис. грн. на розвиток сільськогосподарської кооперації, провести енергомодернізацію закладів освіти району та здійснити ряд інших капіталовкладень та покращити матеріально-технічну базу бюджетних закладів. Всього в інфраструктуру району у 2017 році було залучено понад 25,5 млн. грн. інвестицій. А це доволі високий результат, якого вдалося досягти завдяки ефективній співпраці райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району, підтримці облдержадміністрації та обласних депутатів від Пирятинщини. Ще однією приємною новиною стало те, що за підсумками оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення у 2017 році Пирятинська РДА зайняла 3 місце», - зазначив у своїй доповіді Олег Куча. Всебічну співпрацю райдержадміністрація продовжуватиме і в 2018 році. Серед стратегічних цілей на 2018 рік Олег Куча назвав продовження ремонту доріг місцевого значення за рахунок залучення коштів обласного та державного бюджетів, будівництво двох нових амбулаторій ЗПСМ (в Березовій Рудці та у Великій Кручі), ремонт харчоблоків освітніх закладів району та оновлення їх матеріально-технічної бази, продовження реконструкції та енергомодернізації шкіл району.
Під час засідання колегії розглянули питання про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2017 рік, про стан розрахунків з виплати орендної плати за використанням земель власниками земельних часток (паїв) за 2017 рік, про стан виконання у 2017 році структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації та власними рішеннями, про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році.
За підсумками розгляду питань порядку денного видані розпорядження та дано відповідні доручення голови райдержадміністрації.