Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

     31 січня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олега Кучі. Обговорювалися питання про продовження функціонування прийомної сім’ї, про надання

неповнолітній повної цивільної дієздатності, про надання дозволу на зняття з реєстраційного обліку  малолітньої дитини,  про виведення із складу дитячого будинку сімейного  типу особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних  конфліктів, про взяття під соціальний супровід сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах. 

     В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками відповідної медичної допомоги та здійснення належного  догляду за дітьми, відносини в сім’ях, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов’язків, умови проживання сімей, тощо.

   В результаті обговорення було прийнято рішення про продовження функціонування прийомної сім’ї, взяти під соціальний супровід сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах, про повну цивільну дієздатність неповнолітніх.

За результатами засідання комісією прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Наверх ↑