Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

6 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Кучі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В роботі комісії взяли участь голови сільських рад.

Секретар комісії, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Станіслав Тужик ознайомив присутніх із змінами в персональному складі місцевої комісії, які виникли у зв’язку з кадровими змінами.Начальник Пирятинського районного сектору ГУ ДСНС у Полтавській області Юрій Клименко, доповів про стан протипожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах району, забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю, механізми реагування і запобігання пожеж в природних екосистемах району у пожежонебезпечний період та про навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Лікар з гігієни харчування відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Пирятинського РУ ГУ Держпроспоживслужби у Полтавській області Людмила Константиненко проінформувала щодо методів профілактики виникнення отруєнь серед населення дикорослими грибами.

За результатами засідання дані відповідні доручення.