відбувся фестиваль авторської пісні, присвячений пам’яті Володимира Прокопенка

11 травня в районному Будинку культури відбувся V фестиваль авторської пісні, присвячений пам’яті Володимира Прокопенка, який проводиться з метою популяризації авторської пісні, підвищення рівня виконавчої та творчої майстерності самодіяльних авторів.

Талановиті й обдаровані пирятинці та гості радували глядачів власними піснями. Народний аматорський фольклорний колектив „Молодички“ із Сасинівки, фольклорний колектив „Пісенне джерело“ з Олександрівки, родинне тріо „Водограй“, тріо „Гармонія“ із Заводського Лохвицького району, вихованці школи естетичного виховання та інші учасники фестивалю нікого не залишили байдужими до своєї творчості.

З вітальними словами до учасників та глядачів звернулися заступник голови райдержадміністрації Оксана Коломієць, голова районної ради Сергій Пазюк та в.о. начальника культури і туризму міської ради Наталія Половка. Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та подарунками.