Вирішуємо питання полігонів твердих побутових відходів

Вирішуємо питання полігонів твердих побутових відходів

Не тільки на території Пирятинського району, а й України в цілому, гостро постає проблема належного збору, сортування та утилізації відходів.

17 червня голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, заступник міського голови Максим Варава, а також радник голови облдержадміністрації з будівництва Олександр Ткач обстежили Пирятинський полігон твердих побутових відходів.

Місця складування відходів займають величезні території. Проблема відходів – це є дуже гостра проблема й техногенно - екологічна, й соціальна – зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев.

Оглянувши територію полігону було вирішено найближчим часом довести дану інформацію в облдержадміністрацію щодо проблемного питання району.