Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем фермера

Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем фермера

Без селянина немає держави. Без фермера – майбутнього! 19 червня в Україні відзначають День Фермера.

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба

й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Бажаю всім вам, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи.

Родинного затишку всім вам, достатку в сім’ях, любові й тепла!  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.