Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем медичного працівника

Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з Днем медичного працівника

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення.     Шановні лікарі, медсестри, санітарки, ветерани медичної служби району!
 Від усього серця вітаю Вас з професійним святом, бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у Вашій благородній справі, наснаги, достатку та гарного настрою. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Із святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай виконання благородної місії медичного працівника приносить Вам  професійне задоволення та зміцнює добробут!