Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева з нагоди Дня захисника України

Дорогі захисники! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Схиляю голову перед подвигом  захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Шановні захисники України! Дякую вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!