Вийшов електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети “Правовий вісник”

Вийшов  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети  “Правовий вісник”

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

У електронній версії  газети читайте  інтерв’ю заступниці Міністра юстиції України Валерії Коломієць. Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує,  приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної  ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути  медіа галерею з  найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

Посилання на випуск: