Візит голови райдержадміністрації в Центр первинної медико-санітарної допомоги

Візит голови райдержадміністрації в Центр первинної медико-санітарної допомоги

20 листопада голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев з робочим візитом відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги, де поспілкувався з  виконувачем обов’язків директора медичного закладу  Єгором  Киричевським.  В ході

зустрічі обговорено питання щодо капітального ремонту приміщення, який найближчим часом розпочнеться. За рахунок коштів субвенції  з місцевих бюджетів від обласного бюджету за рахунок коштів Фонду розвитку територій області та  особистої підтримки депутата обласної  ради Андрія Сімонова стало можливим проведення капітального ремонту приміщення Центру первинної медико – санітарної допомоги.

У ході візиту обговорили питання покращення подальшої роботи Центру та закупівлю необхідного медичного обладнання, адже саме ці важливі питання так необхідні для розвитку та функціонування цього медичного закладу, в умовах реформи сімейної медицини. І, звичайно, поза увагою не залишили питання щеплень. Ще одним проблемним питанням було обговорено кадрове забезпечення, а саме нестача сімейних лікарів.

На закінчення робочої зустрічі, Анатолій Зайцев зазначив, що „Центр первинної медико-санітарної допомоги  має всі умови для того, щоб якісно обслуговувати жителів Пирятинщини та піклуватися про їх здоров’я“.