Впровадження реформи децентралізації в районі.

Впровадження реформи децентралізації в районі. 8 лютого за ініціативи райдержадміністрації було проведено ряд заходів з обговорення з сільськими головами перспектив подальшого впровадження реформи децентралізації та створення об’єднаної територіальної громади у Пирятинському районі.

З цією метою на запрошення райдержадміністрації в район прибули незалежні експерти -  керівник Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Балибіна  та Тетяна Паутова

Головою райдержадміністрації Олегом Кучею спільно з експертами та в.о. голови міської ради ІгоремШикеринцем проведено зустріч з депутатами сільської ради та громадським активом с. Велика Круча.

Під час зустрічі було обговорено перспективи приєднання Великокручанської сільської ради до Пирятинської ОТГ. Депутати та представники громади мали змогу поставити питання, що їх цікавили як, експертам з м. Полтава так і керівникам району.

У рамках заходу було проведено „круглий стіл“ в ЦНАПі Пирятинської міської ОТГ за участі сільських голів району під час якого було презентовано досягнення реформи децентралізації у Полтавській області за попередні роки та обговорено перспективи створення в районі нових ОТГ  та можливе розширення існуючої.