Всеукраїнський конкурс „Кращий державний службовець“

11 квітня 2018 року в районі стартував перший етап  першого  туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець“ серед державних службовців райдержадміністрації у номінаціях: „Кращий керівник“  та „Кращий спеціаліст“ .

За умовами першого туру Конкурсу, передбачається:

проведення комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця;

виконання практичних завдань:

складення ділового документу;

володіння персональним комп'ютером.

Переможці першого туру Конкурсу за поданням районного Організаційного комітету братимуть участь у другому турі, який пройде в         м. Полтава.

Тож побажаємо всім конкурсантам продемонструвати високий рівень фахових знань і подальших успіхів в нелегкій і почесній роботі на ниві служіння державі і своїй громаді.