ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся захід на честь вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні,  в якому взяли участь очільники району та міста, представники установ та організацій, а також небайдужі громадяни Пирятинщини аби згадати подвиг Героїв.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час революції Гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.