З 9 жовтня Пирятинський район відноситься до „ЖОВТОГО“ рівня епідемічної небезпеки

З 9 жовтня Пирятинський район відноситься до ЖОВТОГО рівня епідемічної небезпеки

Відповідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 34 від 01 жовтня

2020 р. для Полтавської області та відповідно протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 25 від 08 жовтня 2020р.,  у зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус з 09 жовтня 2020 року Пирятинський район відноситься до «Жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:

• відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

• в адміністративних одиницях з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів.