З Днем підприємця України!

Шановні підприємці Пирятинщини! Щиро вітаємо вас з Днем підприємця України! Святом енергійних, ініціативних людей, які розпочали і успішно продовжують власну справу.

Завдяки вашій щоденній наполегливій та плідній праці створюються нові робочі місця, постачаються на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюється державний і районний бюджет.

Висловлюємо вам, слова щирої вдячності за працьовитість, небайдужість, допомогу у вирішенні багатьох питань жителів нашого району.

Щиро бажаємо працівникам бізнесових структур впевненості в собі, наполегливості в діях, рішучості у вчинках, перспектив у прагненнях, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашого району та України.