З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі Пирятинці! Щиро вітаємо всіх вас із світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового! Рік що минає подарував нам чимало незабутніх хвилин, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому.

Сподіваємося, що 2020 рік стане благодатним для Пирятинщини, України,  для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Переконані, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам в останні роки, але й неодмінно примножимо здобутки та славу нашого рідного  краю та України. 

Попереду - новий 2020 рік, який несе чимало змін для країни та району. То ж нехай радість Новоріччя та Різдва дасть нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи, а Новий Рік принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів, планів та сподівань. 

Від усієї душі зичимо усім вам, шановні земляки, миру, щасливої долі, міцного здоров’я, злагоди та добробуту. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе затишок у вашу оселю.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Наверх ↑