Заборона роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів

Заборона роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів

Керуючись  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами) внести зміни до пункту 2  протоколу від 17.03.2020 № 2 місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Пирятинського району Полтавської області, виклавши в новій редакції:

- Органам місцевого самоврядування  з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до

3 квітня 2020 р. заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування   (ресторанів, кафе тощо),  торгівельно-розважальних центрів,   інших  закладів    розважальної діяльності,   фітнес-центрів,  закладів  культури, торговельного  і  побутового обслуговування населення, крім магазинів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за  умови забезпечення  відповідного   персоналу   засобами   індивідуального захисту.

ДолученняРозмір
009.pdf334.96 КБ