Засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

7 серпня відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом виконувача обов’язків керівника апарату райдержадміністрації Яни Середи. Членами координаційного комітету розглянуто питання про хід  виконання  Програми  зайнятості  населення  Пирятинського  району  за  1 півріччя 2019 року. Так, протягом звітного періоду послугами Пирятинської  районної філії Полтавського ОЦЗ скористалося 3 тис. 411  незайнятих  громадян, з них 934 мали статус зареєстрованого безробітного. Всього працевлаштовано 542 особи, що звернулись за сприянням у працевлаштуванні, в тому числі 299 зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних складає 34,8%.

Впродовж першого півріччя 2019 року райдержадміністрацією продовжено роботу з легалізації трудових відносин. В її рамках проведено 4 виїзні моніторинги суб’єктів господарювання та 1 засідання робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, за результатами яких: 24 роботодавців обстежено та 8 - заслухано на засіданні. В результаті проведеної роботи вдалося легалізувати 4 робочих місць після проведення спостережень та оціночно 25 робочих місць в добровільному порядку завдяки інформаційно-роз’яснювальній роботі.

Протягом звітного періоду  в районі створено 58 робочих місць.

На обліку в Пирятинській  районній філії Полтавського ОЦЗ перебували 24 демобілізованих військовослужбовців, з них 24 особам  надано статус безробітного, 22  -  призначено допомогу по безробіттю, 6 - працевлаштовано,  4 - брали участь у роботах тимчасового характеру та громадських  роботах.

Професійним навчанням охоплено 162 особи. Рівень  працевлаштування  після  профнавчання  склав 57,6%.

На базі Пирятинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшла професійне навчання група з 15 чоловіків, які опанували  професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва“ категорії В1 та продавці продовольчих товарів.

За результатами засідання прийнято рішення щодо подальшої співпраці.