Зустріч з родинами, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

12 лютого в райдержадміністрації службою у справах дітей райдержадміністрації організована зустріч з родинами, які взяли на виховання дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Перед родинами виступили начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації Тетяна Запорожець, заступник директора КП „Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Пирятинської районної ради Ольга Яременко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Гудзь, директор Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамара Захарченко.

Тетяна Запорожець насамперед висловила вдячність опікунам та прийомним батькам, зазначивши, що крім турботи про матеріальне забезпечення, стан здоров’я, діти, які залишилися без батьківського піклування, потребують щирої любові та підтримки від дорослих. Вона також ознайомила учасників зустрічі зі станом справ у сфері соціального захисту дітей, підвела підсумки роботи з охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання та акцентувала увагу на медичному обстеженні дітей.

Про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проінформували фахівці служб, що забезпечують соціальний захист дітей цієї категорії. Вони відповідали на запитання, що виникли в учасників зустрічі та надали роз’яснення щодо організації відпочинку й оздоровлення дітей, забезпечення медичних послуг, щодо розміру державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.