Звернення голови райдержадміністрації.

Звернення голови райдержадміністрації. Шановна громадо! Щороку на початку весни українці у всьому світі вшановують пам’ять найвеличнішого генія українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 204- річниця з дня його народження, а 10 березня – 157 роковини смерті.

Значимість постаті Шевченка в історії, літературі і мистецтві важко переоцінити. Він дав слову запал патріотизму, міць справжньої зброї. У складні, переломні для української нації часи рядки Кобзаря ставали рупором, що закликав до боротьби. Його вірші були гімнами революцій, плекали надію і віру у перемогу.

Тарас Шевченко, без перебільшення, є духовним батьком нації. Його висока пристрасна поезія знайшла відгук у серцях людей, а його безсмертний „Кобзар“ читають і знають у кожній українській родині. До його настанов ми прислухаємось і сьогодні.

Нехай же прикладом його синівської любові до рідної землі надихаються все нові і нові покоління. Хай справдиться найбільша його мрія – збудеться незалежна і сильна Україна.

Голова районної

О. Куча