Громадська рада

Версія для друкуВерсія для друку

 

Положення про Громадську раду при райдержадміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації від 22.03.2019 № 66 "Про затвердження складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації".

Обрано новий склад Громадської ради при райдержадміністрації на 2019-2021 роки.

15 березня відбулися установчі збори за участі інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. Ініціативною групою з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації обрано персональний склад Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу Громадської ради при райдержадміністрації увійшли:

 

Возна

Любов Олександрівна

голова Пирятинської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України

 

Дворник

Віктор Іванович

голова громадської організації „Кручанське ВІЧЕ“

 

Діжук

Василь Анатолійович

Пирятинської районної організації ветеранів Афганістану

 

Зубенко

Ігор Іванович

виконавчий директор громадської організації „Центр громади“

 

Крагель

Валентина Миколаївна

голова громадської організації „Агенція розвитку Пирятинщини“

 

Сімон

Олег Миколайович

голова Пирятинської районної організації інвалідів „Союзу організацій інвалідів України“

 

Столець

Олександр Михайлович

голова громадської організації „Пирятинська районна організація учасників антитерористичної операції „Учасників бойових дій“

 

Оголошення!

15 березня 2019 року о 14.00 в малій залі райдержадміністрації відбудуться уставновчі збори по обранню нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації  на 2019- 2021 роки.

                                                                                                          Ініціативна групи з підготовки та проведення установчих

                                                                                                          зборів за участю інститутів громадянського суспільства

                                                                                                          для формування нового складу Громадської ради

                                                                                                         при Пирятинській районній державній адміністрації 

 

Список кандидатів до нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації:

з/п

Прізвище, ім’я по батькові кандидата

Посада кандидата із зазначенням повної назви  ІГС, що висунув його

 

1.

Возна

Любов Олександрівна

голова Пирятинської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України

 

2.

Дворник

Віктор Іванович

голова громадської організації „Кручанське ВІЧЕ“

 

3.

Діжук

Василь Анатолійович

 член Пирятинської районної організації ветеранів Афганістану

 

4.

Зубенко

Ігор Іванович

виконавчий директор громадської організації „Центр громади“

 

5.

Крагель

Валентина Миколаївна

голова громадської організації „Агенція розвитку Пирятинщини“

 

6.

Сімон

Олег Миколайович

голова Пирятинської районної організації інвалідів „Союзу організацій інвалідів України“

 

7.

Столець

Олександр Михайлович

голова громадської організації „Пирятинська районна організація учасників антитерористичної операції „Учасників бойових дій“

 

 

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при

Пирятинській райдержадміністрації

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації відбудуться 15 березня 2019 року, о 14:00 год. 

Місце проведення: Пирятинська райдержадміністрація, вул. Соборна, 42, мала зала райдержадміністрації, ІІ поверх.

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації (далі — Ініціативна група) подається заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства з додатками.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності). Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи від ІГС приймаються до 25 січня 2019 року (крім вихідних днів) з 08:00 до 17 год. (понеділок - четвер) та з 08.00. до 16.00. у п’ятницю, за адресою: Пирятинська райдержадміністрація, вул. Соборна, 42, ІІ поверх, каб. 26.

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС —  Шепелявцева Аліна Володимирівна, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Пирятинської райдержадміністрації

E-mail: pir_vnu_polit@adm-pl.gov.ua

Телефони для довідок: (05358) 2-04-29.

Датою подання пакету документів (паперового варіанту) для участі в установчих зборах є дата їх надходження до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації.

На підставі поданих заяв Ініціативна група складає список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

  • невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

  • неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

  • невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

  • відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;

  • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

з формування нового складу Громадської ради

при Пирятинській райдержадміністрації

 

 

Зразки заяв


 

 

№  ___     від ___________ 2019 року                                                                                               

 

 

                                                                 Ініціативній  групі з підготовки

                                              установчих зборів інститутів

                                                 громадянського суспільства по

                                                  обранню громадської ради при

                                                          Пирятинській райдержадміністрації

 

 

        Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться 15 березня 2019 року візьме уповноважений представник ______________________________________________________________________________

                                                                  (прізвище ім’я, по-батькові ,повна назва організації,

____________________________________________________________________________________________________________

                                                                     та посада в організації)

____________________________________________________________________________________________________________

         Зважаючи на те, що _______________________________________________________________________________________

                                                                   (назва громадської організації)

____________________________________________________________________________________________________________

має намір висувати свого представника як кандидата на членство  в громадській раді  при Пирятинській райдержадміністрації, просимо включити __________________________________________________________________________________________ до

(П.І.Б.  уповноваженого представника)

списку кандидатів на членство.

____________________________________________________________________________________________________________

(Повна назва громадської організації, спілки)

не заперечує  проти оприлюднення  поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

 

 

 

___ _________ 2019                                ___________                                 ________________   

                                                                      (підпис)                                      П.І.Б. керівника ІГС

 

М.П. (за наявності)

 

 

 

Заява

на згоду кандидата у члени Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації на обробку персональних даних

 

         Я, _____________________________________________________________________________________________________,

(П.І.Б. повністю)

відповідно до Закону України „Про захист персональних даних“, надаю згоду головному спеціалісту з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Пирятинської райдержадміністрації на збір та обробку моїх персональних даних (місце проживання, автобіографічні відомості, номери контактних телефонів та електронної пошти) з метою забезпечення реалізації адміністративно-правових відносин та у сфері управління людськими відносинами.

         Надаю право на оприлюднення наступних моїх персональних даних (вичерпний перелік):

____________________________________________________________________________________________________________,

(П.І.Б. повністю)

___________________________________________________________________________________________________________

(посада у інституті громадського суспільства, від якого делегований(а) до складу  Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації)

___________________________________________________________________________________________________________,

 

____________________________________________________________________________________________________________.

(номери контактних телефонів та адреса електронної пошти)

 

         Зобов’язуюсь при зміні моїх персональних даних надавати у найкоротший термін відповідальній особі уточнену інформацію для внесення моїх нових особистих даних до бази персональних даних.

         Також посвідчую, що повідомлення про включення даних про мене до бази персональних даних отримав, із правами, які я маю відповідно до ст. 8 Закону України „Про захист персональних даних“, ознайомлений(а).

 

 

 

___ ________ 2019 р.                 ____________                      ______________

                                                            (підпис)                                    (П.І.Б.)

 

 

Особу та підпис_______________ перевірено.

Відповідальна особа ____________________

 

Зразок витягу з протоколу засідання правління

(ради, зборів тощо) інституту громадянського суспільства

 

Витяг із протоколу

засідання ___________________     ______________________

   (назва керівного органу організації )                      (повна назва організації)

«____»  ________ 2019 року                                  №___

 

 

Присутні:  _________________________________________________ .

Порядок денний: Про участь представника організації в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації.

 

         Вирішили:

1. Делегувати для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації.

 

_____________________________________________________________ .

                                                          (прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації))

2. Підготувати документи для реєстрації щодо участі у зборах.

 

Відповідальна особа: ___________________

Термін: до 25 січня 2019 року.

Головуючий  ________________

Секретар       ________________

 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2019 № 04 "Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Пирятинській районній державній адміністрації"

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Пирятинській райдержадміністрації

Наверх ↑