Обласний бюджет участі 2018

Версія для друкуВерсія для друку

 

До уваги жителів Пирятинщини!

        З 14 вересня розпочинається голосування за проекти подані на конкурс „Бюджет участі Полтавської області“ у 2018 році. Запрошуємо всіх жителів, що мешкають на території району взяти участь в голосуванні.

Від Пирятинського району подано 10 проектів. Проголосувати можна в електронному та паперовому вигляді. Пункти для голосування будуть розміщені в кожній сільській раді району, а також Пирятинській райдержадміністрації (м. Пирятин, вул. Соборна 42, каб. 28) та Центрі надання адміністративних послуг Пирятинської міської ради (м. Пирятин, пл. Героїв Майдану 2). Електронне голосування доступне на сайті Полтавської обласної ради - http://www.oblrada.pl.ua/ та на сайті бюджету участі Полтавської області - http://bu.oblrada-pl.gov.ua/ та http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects. З повним переліком проектів можна ознайомитися в пунктах голосування,на вищезазначених сайтах або за посиланням. З проектами поданими від Пирятинського району можна ознайомитися за наступним лінком. Голосування триватиме до 30 вересня 2018 року.

В файлах долучених нижче можна ознайомитися з порядками паперового та електронного голосування, а також роздрукувати бланки для голосування.

Шановні мешканці Пирятинщини. Підтримаймо розвиток нашого краю та ініціативи наших земляків!

 

ДолученняРозмір
spisok_proektiv_po_vsiy_oblasti.doc664.5 КБ
elektronne_golosuvannya_zmensh.pdf1.32 MБ
blank_golosuvannya.pdf131.05 КБ
spiski_proektiv_oblasnogo_byudzhetu_uchasti_2018_piryatin.doc35.5 КБ
Наверх ↑