План проведення щотижневих нарад у голови райдержадміністрації у І-му кварталі 2013 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова районної

Т.М. Корост

27.12.2012

ПЛАН

Дата проведення

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

14 січня

1. Про участь колективів художньої самодіяльності у обласному огляді народної творчості «Квітуй, прекрасна, батьківська земля!»

2. Про підсумки проведення Новорічних та Різдвяних  свят, зимових канікул в навчальних закладах району.

Луговий П.М.

Кашанський М.В.

Луговий П.М.

Кашанський М.В.

21 січня

1. Про стан роботи щодо профілактики правопорушень серед молоді та неповнолітніх району (за підсумками 2012 року).

2. Про претензійно-позовну роботу в райдержадміністрації за 2012 рік.

Саєнко О.В.

Саєнко О.В.

28 січня

1. Про підготовку Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Котелевського району на 2013 рік.

2. Про стан виконавської  дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Федюн О.Ю.

Федюн О.Ю.,

Ковпак С.А.

4 лютого

1. Про створення в районі центру надання адміністративних послуг.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Великорублівській сільській раді.

Федюн  О.Ю.

Гриценко Ю.Д.

Федюн  О.Ю.,

начальник відділу економіки райдержадміністрації.

Гриценко Ю.Д.

11 лютого

1. Про соціальний захист населення району у 2012 році та основні завдання на 2013 рік відповідно  до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

2.Про стан виконання нормативно-правових актів держави щодо перерахунків пенсій  з  1 січня 2013 року.

ШевченкоВ.І.,

18 лютого

1. Про стан використання коштів субвенції виділеної з Державного бюджету місцевим в 2012 році.

2. Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2013 році.

Гризодуб Н.Г.

Гризодуб Н.Г.

25 лютого

1. Про хід виконання Указу Президента України від 01.06.2005 №900/2005 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

Волотковська Л.В.

Волотковська Л.В.

4 березня

1. Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно-польових робіт  2012 року.

2. Про роботу з кадрами у фінансовому управлінні райдержадміністрації.

Федюн О.Ю.

Фесак О.І.

Федюн О.Ю.,

Ковпак С.А.

Фесак О.І.

11 березня

1. Про хід виконання районної Програми розвитку  дорожнього руху та його безпеки на 2011-2015 роки.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у  службі у справах дітей райдержадміністрації.

Білашенко А.О.

Забашта Т.М.,

Білашенко А.О.

Бойко О.М.

18 березня

1. Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Котелевському районі щодо недопущення зростання заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

25 березня

1.Про хід  виконання   районної Комплексної програми протидії та профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

2. 3. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Микілківській сільській раді.

Правда М.І.

Олефір В.М.

Браславець В.С.,

Забашта Т.М.

Олефір В.М.

Резерв:

1. Звіт директора районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  про роботу в 2012 році  в частині діяльності фахівців соціальної роботи.

Тертишна С.В.

Тертишна С.В.