План проведення щотижневих нарад у голови райдержадміністрації у ІУ кварталі 2013 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова районної

Т.Корост

“ 27”  вересня 2013 р.

ПЛАН

проведення  щотижневих нарад у голови райдержадміністрації у ІУ кварталі 2013 року

Дата проведення

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

7 жовтня

1. Про хід виконання районної цільової Програми «Збережемо енергоресурси Котелевщини» (IV етап, 2012-2014 рр) .

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Сидоряченській сільській раді.

Тертишна Т.П.

Риженко І.А.

14 жовтня

Про підсумки роботи відділу  державної  виконавчої служби Котелевського районного управління юстиції щодо стану виконання рішень про стягнення коштів на користь державного бюджету.

Саєнко С.С.

Даниленко І.С.,

Саєнко С.С.

21 жовтня

1. Про організацію роботи щодо оформлення населенню району субсидії на житлово-комунальні послуги в опалювальний період 2013-2014 року.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в  управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Ковпак С.А.

Ковпак С.А.

28 жовтня

1. Про виконання в районі завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

2.Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування за вересень 2013 року.

Мачушка П.В.

Бойко О.М.,

Мачушка П.В.

4 листопада

1. Про рівень пенсійного страхування керівників юридичних осіб Котелевського району за 9 місяців 2013 року.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в  Милорадівській сільській раді.

Глушко Г.І.

Глушко Г.І.

11листопада

Про стан виконання Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Котелевського району на 2012-2015 роки.

Тертишна Т.П.

18 листопада

1. Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26.09.2013 №143  «Про заходи щодо упорядкування базової закладів культури району».

2.Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в управлінні Пенсійного фонду України в Котелевському районі.

25 листопада

1.Про стан виконання в районі розпорядження голови райдержадміністрації від 03.05.2012 №148 «Про підтримку дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування та осіб з їх числа на період до 2015 року».

Сідненко Н.П.

Сідненко Н.П.

2 грудня

1. Про хід виконання Програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки в Котелевському районі в 2013 році.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в відділі освіти райдержадміністрації.

Кашанський М.В

Волотковська Л.В.

Кашанський М.В.

9 грудня

1. Про організацію та проведення Новорічних, Різдвяних свят  та зимових  канікул.

2. Про стан реалізації державних соціальних гарантій у галузі пенсійного забезпечення.

16 грудня

1. Про хід виконання районної Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2015 роки.

2. Про соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

3. Про стан виконання Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» в частині роботи з багатодітними сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Карась Р.Г.

Ярошенко В.І.

Забашта Т.М.,

Карась Р.Г.

Ярошенко В.І.

23 грудня

1. Про  реалізацію у 2013 році районної Комплексної програми протидії та профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

2. Про стан та розвиток архівної справи в районі.

Браславець В.С.

Зайцева О.В.

Забашта Т.М.,

Браславець В.С.

Зайцева О.В.

Резервні питання:

Про стан торгівельного обслуговування населення, захисту споживчого ринку району від фальсифікованих товарів та товарів з недостовірною інформацією про їх споживчі властивості.

Федюн О.Ю.

Федюн О.Ю.

Примітка:

1. Довідки управлінь, відділів районної  державної адміністрації, установ, підприємств, організацій ,  проекти розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, списки осіб запрошених з питань, які виносяться на розгляд погоджуються  із заступником голови районної державної адміністрації, до повноважень якого відносяться включені питання до порядку денного.

2. Підготовлені матеріали подаються управліннями, відділами райдержадміністрації,    підприємствами, установами і організаціями до відділу організаційно - кадрової роботи апарату районної державної адміністрації для комплектування матеріалів не пізніше четверга до 12-ої години.

Керівник апарату райдержадміністрації                         О.М.Бойко

Гризодуб,22388