План роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2013 року

Т.Корост

“ 27”  червня 2013 р.

ПЛАН

проведення  щотижневих нарад у голови райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2013 року

Дата проведення

Питання порядку денного

Доповідачі

Відповідальні за підготовку матеріалів

8 липня

Про виконання районної Програми «Призовна дільниця» на період до 2016 року, підведення підсумків призову весною 2013 року.

Гончаров В.Г.

Забашта Т.М.,

Гончаров В.Г.

15 липня

1. Про хід виконання районної Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2015 роки.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Деревківській  сільській раді».

Карась Р.Г.

Сень М.І.

Забашта Т.М.,

Карась Р.Г.

Сень М.І.

22 липня

1. Про стан виконання заходів щодо протидії пожеж в  природних екосистемах району.

2. Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Котелевському районі щодо недопущення зростання заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Рогуля В.А.

Гребінник С.І.

Рогуля В.А.

Гребінник С.І.

29 липня

1. Про освоєння коштів Державної субвенції на проведення ремонту вулиць та доріг комунальної власності в населених пунктах району.

2. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Правда М.І.

Мачушка П.В

Волотковська Л.В.

Мачушка П.В

5 серпня

1. Про стан охорони праці на підприємствах, в установах, організаціях району.

2. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Котелевському районному центру зайнятості.

Хоруженко В.Б.

Коваленко С.М.

Хоруженко В.Б.

Коваленко С.М.

12 серпня

1. Про стан залучення інвестицій в економіку району.

2. Про стан виконання в районі розпорядження голови райдержадміністрації від 01.09.2011 №246 «Про заходи щодо захисту житлових та майнових прав дітей у Котелевському районі».

Сідненко Н.П.

Сідненко Н.П.

19 серпня

1. Про стан виконання Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» в частині роботи з багатодітними сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

2. Про заходи щодо запобігання і протидії корупції у першому півріччі 2013 року

3.Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Більській сільській раді .

Салівон С.П.,

Ярошенко В.І.

Саєнко О.В.

Залізняк С.В.

Салівон С.П..

Кашанський М.В.

Саєнко О.В.

Залізняк С.В.

2 вересня

1. Про підготовку до 70-річчя визволення Котелевського району від фашистських загарбників,  обласного  свята партизанської слави «Квітуй, піснями подвиг прославляй, наш Ковпаківський рідний край».

2. Про підсумки  проведення оздоровчої кампанії влітку 2013 року.

Луговий  П.М.

Кашанський М.В.

Луговий П.М.,

Березка А.Б.,

Кравченко Н.С.,

КашанськийМ.В.

Кашанський М.В.,

Ярошенко В.І.

9 вересня

1.  Про хід підготовки та проведення комплексу осінньо-польових робіт.

2. Про роботу з кадрами в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Ковпак С.А.

Ковпак С.А.

Лугова В.І.,

16 вересня

1. Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Малорублівській сільській раді.

Горьовий В.І.

Мачушка П.В.

Горьовий В.І.

Мачушка П.В.

23 вересня

1. Про стан виконання  Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік  в районі.

2.  Звіт про роботу із зверненнями громадян згідно з вимогами Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Федюн О.Ю

Правда М.І,

Небаба І.І., Кравченко Г.І.

Резервні питання:

1. Про хід виконання районної цільової Програми «Збережемо енергоресурси Котелевщини» .

2.  Про стан торгівельного обслуговування населення, захисту споживчого ринку району від фальсифікованих товарів та товарів з недостовірною інформацією про їх споживчі властивості.

Федюн О.Ю.

Федюн О.Ю.

Примітка:

1. Довідки управлінь, відділів районної  державної адміністрації, установ, підприємств, організацій ,  проекти розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, списки осіб запрошених з питань, які виносяться на розгляд погоджуються  із заступником голови районної державної адміністрації, до повноважень якого відносяться включені питання до порядку денного.

2. Підготовлені матеріали подаються управліннями, відділами райдержадміністрації, підприємствами, установами і організаціями до відділу організаційно – кадрової роботи апарату районної державної адміністрації для комплектування матеріалів не пізніше четверга до 12-ої години.

Керівник апарату райдержадміністрації                             О.М.Бойко

Гризодуб,22388