ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ "Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських авто

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Пирятинська райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження голови райдержадміністрації „Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,що не виходять за межі території Пирятинського району, Полтавської області“. Зі змістом проекту розпорядження та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у приєднаних файлах.

Зауваження, пропозиції щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в електронному або письмовому вигляді до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в місячний термін з дня його оприлюднення за поштовою адресою: каб. 28, вул. Соборна 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000, або електронною адресою: pir_econom@adm-pl.gov.ua.

 

 

 

ДолученняРозмір
arv_piryat_konkurs_rob_organ.pdf231.52 КБ
m_test_do_konkursu_rob_organ.pdf179.07 КБ
rozpupovnovazheniy_organ_ost_redakciya_piryatin.pdf174.84 КБ
Наверх ↑