Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пирятинського район

Версія для друкуВерсія для друку

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Пирятинська райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження голови райдержадміністрації „Про затвердження Умов проведення конкурсу з  визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пирятинського району, Полтавської області“. Зі змістом проекту розпорядження та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у приєднаних файлах.

Зауваження, пропозиції щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в електронному або письмовому вигляді до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в місячний термін з дня його оприлюднення за поштовою адресою: каб. 28, вул. Соборна 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000, або електронною адресою: pir_econom@adm-pl.gov.ua.

 

 

 

 

ДолученняРозмір
arv_konkurs_piryatin_ostatoch_gotov.pdf228.2 КБ
m_test_do_konkursu_perevizniki.pdf178.56 КБ
rozporyadzhennya_ostannya_redakciya.pdf148.69 КБ
doopracovano_rozporyadzhennya_14.12.pdf338.26 КБ
m_test_do_konkursu_perevizniki_doopracovano_14.12.18.doc98 КБ
arv_konkurs_piryatin_ostatoch_gotov_doopracovano_14.12.18.doc447.74 КБ
Наверх ↑